window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Wentylacja

wentylacja

Zdrowo i oszczędnie —

Systemy wentylacji wraz z odzyskiwaniem ciepła

Oferujemy najwyższej jakości urządzenia wentylacyjne, systemy odzyskiwania ciepła oraz ciche, solidne zestawy wentylacji mechanicznej i rekuperacji, które mogą przynieść redukcję strat ciepła nawet do 60%! Dostarczamy i serwisujemy urządzenia wentylacyjne i rekuperatory wyłącznie sprawdzonych światowych producentów.

Zapewnij sobie w pomieszczeniach świeże, bezpieczne i nieskazitelnie czyste powietrze o jak najlepszych parametrach. Do takich właśnie celów oferujemy centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Są to systemy wentylacyjne z rekuperatorem, który odzyskuje ciepło i od razu oczyszcza dostające się do środka powietrze, pozbawiając je zanieczyszczeń i alergenów. W ten sposób rekuperatory dbają o zdrowie domowników, zapewniając im stały dostęp do powietrza o wzorowych parametrach.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

wentylacja

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży wentylacji. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!