O firmie —

Poznaj naszą firmę

największe doświadczenie

Kompleksowa i profesjonalna obsługa —

Największe doświadczenie w okolicy w branży instalacji

Działamy w tej branży od 1989 roku, mamy za sobą ponad trzy dekady obcowania z techniką instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz wodno-kanalizacyjnych, co pozwoliło nam zebrać konkretną wiedzę. Pozwala to naszej firmie dostarczać najwyższą jakość usług. Oferujemy tylko nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

Celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń oraz instalacji. Oferujemy kompleksową realizację, w której skład wchodzi projekt, dobór i montaż urządzeń najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb urządzeń, obsługę techniczną, serwis i dostępność części zamiennych. Oferta urządzeń jest na tyle duża, że jesteśmy w stanie obsłużyć mały dom jednorodzinny, budynek wielorodzinny, mieszkanie, a nawet dużą firmę.


Profesjonaliści w swoim fachu —

Naszą firmę tworzą tylko i wyłącznie profesjonaliści

Zgrany zespół w naszej firmie to dla nas największa wartość. To dzięki niemu cały czas udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, podnosimy jakość obsługi i zapewniamy instalacje oraz usługi najwyższej jakości. Naszą firmę tworzą profesjonaliści z różnych specjalizacji: projektanci instalacji, specjaliści ds. produktów i technologii, instalatorzy oraz serwisanci. Nasz zespół składający z profesjonalistów w swoim fachu ma kilkadziesiąt lat doświadczenia zawodowego.

Cała załoga to osoby z doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych, nowoczesnych instalacji oraz innych wymienionych w naszej ofercie produktów i usług. Długofalowa współpraca oraz zaufanie to zalety, które najlepiej opisują nasze działania. Wierzymy, że w trakcie współpracy najwyższą dla Ciebie wartością jest uczciwość i zaangażowanie całego naszego zespołu w profesjonalną realizację.

profesjonaliści

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Skontaktuj się z nami!