window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Naprawiamy, serwisujemy —

O naszym serwisie

opieka serwisowa

Kompleksowo i skutecznie —

Zapewniamy kompleksową opiekę serwisową instalacji

W ramach obsługi klienta oferujemy nie tylko profesjonalny dobór urządzeń i montaż. Urządzenia w budynku, podobnie jak inne urządzenia techniczne, wymagają profesjonalnej i rzetelnej obsługi serwisowej, w szczególności regularnych przeglądów okresowych.

Zapewniamy wszechstronną opiekę nad urządzeniami, począwszy od ich pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze urządzeń i usuwaniu awarii grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy również okresowe przeglądy eksploatacyjne urządzeń, które poprawiają efektywność i przedłużają ich żywotność.


Oferta naszego serwisu —

Możliwości naszego serwisu

Usuwanie awarii

Oferujemy sprawną pomoc w przypadku wystąpienia awarii urządzenia grzewczego lub instalacji. Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów i posiadamy szybki dostęp do części zamiennych większości urządzeń.

Zgłoś awarię

Serwis urządzenia

Zajmujemy się przeprowadzaniem okresowych serwisów i przeglądów urządzeń grzewczych oraz całych instalacji. Tego typu zabiegi poprawiają efektywność grzewczą oraz przedłużają żywotność całych instalacji.

Wyznacz serwis

Doświadczenie naszego serwisu —

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu

Od ponad trzydziestu lat nasza firma świadczy usługi w zakresie doboru urządzeń, montaż oraz serwisu. Ponad trzy dekady obcowania z ciągle rozwijającą się technologią grzewczą, klimatyzacyjną, wentylacyjną oraz wodno-kanalizacyjną pozwoliło nam zgromadzić solidne doświadczenie.

Przez te lata widzieliśmy na rynku, co działa, a co nie. Byliśmy w stanie poznać większość powtarzających się usterek oraz sposobów ich usuwania i minimalizowania ryzyka ponownego ich wystąpienia. Ponadto od wielu lat rozwijamy nasze kompetencje i podnosimy poziom usług, korzystając z profesjonalnych szkoleń u czołowych producentów urządzeń. Ze względu na współpracę z każdym producentem, którego produkty oferujemy, zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych.

doświadczenie serwisu

Skontaktuj się z nami!