Poznaj naszą ofertę —

Pompy ciepła

pompy ciepła

Pozyskaj ciepło z natury —

Nowoczesne powietrzne i gruntowe pompy ciepła

Pompę ciepła cechują bardzo niskie koszty utrzymania i serwisowania, przez co cieszy się ona coraz większą popularnością. Oferowane przez nas pompy ciepła dzięki współpracy z rekuperacją i instalacją fotowoltaiczną mogą tworzyć kompatybilny system grzewczy o efektywności dochodzącej nawet do klasy A+++. Nasza bogata oferta pozwala dobrać urządzenie do każdego budynku i potrzeb inwestora.

Oferujemy pompy ciepła typu powietrze-woda wykorzystujące ciepło zawarte w otaczającym nas powietrzu. Ich zastosowanie pozwala nie tylko efektywnie ogrzewać, ale również chłodzić pomieszczenia oraz dostarczać ciepłą wodę użytkową. Ciekawym rozwiązaniem są gruntowe pompy ciepła, które wykorzystują energię nagromadzoną w gruncie. Pobierają ją za pomocą kolektorów lub sond gruntowych i przekształcają w ciepło do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

pompy ciepła

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych pomp ciepła. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży pomp ciepła. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!