window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Kotły olejowe

kotły olejowe

Maksymalne wykorzystanie energii —

Olejowe kotły kondensacyjne

Oferowane przez nas olejowe kotły kondensacyjne to bezobsługowe i energooszczędne urządzenia grzewcze. Kotły kondensacyjne wykorzystują do ogrzewania nie tylko ciepło powstałe podczas spalania oleju, ale również dodatkowe, pozyskiwane dzięki kondensacji pary wodnej, która powstaje przy schłodzeniu wytwarzanych spalin. Za pomocą tej technologii olejowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, które Ci polecamy, osiągają sprawność do 98%.

Ogrzewanie olejowe z ich udziałem jest dzięki temu energooszczędne i bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Już teraz są one przystosowane do przejścia z oleju kopalnego na olej opałowy z udziałem biooleju. Mogą być więc eksploatowane także z wykorzystaniem energii odnawialnych. Możliwość zastosowania biogennych paliw czyni technikę kondensacyjną oraz kotły olejowe alternatywą na przyszłość.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

kotły olejowe

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych kotłów olejowych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży kotłów olejowych. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!