window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Kotły na pellet

kotły na pellet

Nowoczesne i ekologiczne —

Kotły na pellet najwyższej klasy dostępnej na rynku

Oferowane przez naszą firmę kotły pelletowe to urządzenia najwyższej klasy, które spełniają wszystkie wymagające normy europejskie dotyczące emisji spalin. Wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i konstrukcją zabierającą mało miejsca.

Ich ogromną zaletą jest łatwość instalacji oraz obsługi. Kotły 5 klasy to element w pełni nowoczesnego i ekologicznego systemu grzewczego. Kotły na pellet są z powodzeniem stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym oraz użyteczności publicznej. Nowoczesny i ekologiczny kocioł na pellet to inwestycja, która pozwoli Ci przez lata bezpiecznie ogrzewać swoje pomieszczenia. Urządzenia te zużywają optymalne ilości paliwa, są zatem dobrą alternatywą dla osób, które chcą zaoszczędzić.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

kotły na pellet

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych kotłów na pellet. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży kotłów na pellet. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!