window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Kotły na ekogroszek

kotły na ekogroszek

Ekologiczne kotły 5 klasy —

Kotły z podajnikiem

Jeśli preferujesz źródło ciepła zasilane ekogroszkiem, proponujemy bardzo ciekawe i konkretne propozycje kotłów piątej klasy na ekogroszek z automatycznym podajnikiem w wysokim standardzie. Kotły na ekogroszek to ekologiczne i oszczędne rozwiązanie zastępujące tradycyjne piece węglowe. Szczególnie warte uwagi są kotły z zaawansowanym komputerem sterującym, który jest w stanie generować oszczędności poprzez zoptymalizowane podawania paliwa.

Zasadniczym atutem urządzeń z podajnikiem jest bez porównania większa wygoda obsługi. Nie każdy ma czas i chęć zaglądać do kotłowni kilka razy dziennie. Kocioł z podajnikiem może działać bez nadzoru przez kilka dni. O dobrą jakość spalania dba natomiast zaawansowana automatyka sterowania. Dzięki temu zastosowanie do systemu centralnego ogrzewania kotła na ekogroszek wpływa na ułatwienie eksploatacji.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

kotły na ekogroszek

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych kotłów na ekogroszek. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży kotłów na ekogroszek. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!