window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Kotły gazowe

kotły gazowe

Energooszczędne ogrzewanie —

Nowoczesne oraz wydajne kotły kondensacyjne

Kotły kondensacyjne są sercem całej instalacji grzewczej. Najnowsze technologie i ekonomiczne systemy grzewcze stosowane w gazowych kotłach kondensacyjnych pozwalają przyszłym właścicielom na znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania budynków w trosce o środowisko naturalne i jakość otaczającego nas powietrza.

Gazowy kocioł kondensacyjny w porównaniu z kotłem tradycyjnym lub niskotemperaturowym różni się w swojej pracy dodatkowym odzyskiem ciepła dzięki zjawisku kondensacji pary wodnej, która powstaje przy spalaniu gazu. Dzięki technice kondensacji gazowe kotły maksymalnie wykorzystują energię powstałą ze spalania paliwa i osiągają sprawność do 98%. Przez prawie całkowite wykorzystanie energii kotły kondensacyjne charakteryzują się najwyższą sprawnością energetyczną w połączeniu z automatyką pogodową oraz regulatorem pokojowym.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

kotły gazowe

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych kotłów gazowych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży kotłów gazowych. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!