window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Klimatyzacja

klimatyzacja

Chłodzenie i ogrzewanie w jednym —

Ekonomiczne klimatyzatory z funkcją ogrzewania domu

Oferujemy szeroki wybór klimatyzacji wraz z montażem. Sprzedajemy charakteryzujące się cichą pracą i wysoką wydajnością klimatyzatory typu split i multi split. System split jest przeznaczony do obsługi jednego pomieszczenia. Konfiguracja multi split to system, na który składa się kilka klimatyzatorów. System ten sprawdza się w mieszkaniach składających się z kilku pomieszczeń.

Wybór odpowiedniej klimatyzacji jest kluczowy dla komfortu i optymalizacji wydatków związanych z poborem energii elektrycznej. Nowoczesne klimatyzatory mają zaawansowane funkcje dodatkowe i są coraz częściej wykorzystywane jako źródła ciepła. Wewnętrzna klimatyzacja jako samodzielne źródło ciepła do ogrzewania pomieszczeń wykorzystywana jest głównie w okresach przejściowych.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Serwis klimatyzacji

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowa instalacja klimatyzacji w Jaworznie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

klimatyzacja

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji na terenie Jaworzna i okolic. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży klimatyzacji. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!