window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Instalacje wod-kan

instalacje wod-kan

Solidne i profesjonalne instalacje —

Niezawodne i kompleksowe instalacje sanitarne

Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzamy wybór oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wszystkie usługi wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów instalacyjnych, co przekłada się na solidność i niezawodność prac. Instalacje realizujemy w różnych technologiach, wykorzystujemy miedź, PP oraz PEX.

Nasze instalacje wykonujemy w obiektach każdego typu, w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i komercyjnym. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję, że wybór i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych będą prawidłowe. Gwarantujemy trwałość, niezawodność i komfort użytkowania wykonanych przez nas instalacji przez wiele lat.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

instalacje wod-kan

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży wodno-kanalizacyjnej. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!