window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W6991XZT3D');

Poznaj naszą ofertę —

Instalacje c.o.

instalacje c.o.

Ekonomiczne i bezawaryjne instalacje —

Komfortowe i ekonomiczne instalacje grzewcze

Wybór odpowiedniego systemu rozprowadzania ciepła jest jednym z ważniejszych tematów podejmowanych podczas budowy czy gruntownego remontu domu lub mieszkania. W naszej ofercie znajdują się grzejniki panelowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, elektryczne oraz kanałowe. Oferujemy instalacje podłogowe i ścienne wraz z odpowiednio dobranym systemem regulacyjnym.

W naszych realizacjach bazujemy tylko na materiałach renomowanych producentów. Daje to gwarancję wzorowej jakości i zapewnia działanie na lata. W tej dziedzinie mamy też do zaoferowania sprawdzone, innowacyjne rozwiązania na najwyższym poziomie. Służymy kompetencją, fachowością i doświadczeniem, oferując kompleksowe usługi instalacji grzewczych centralnego ogrzewania.

Kontakt z nami

Obsługa klienta od A do Z —

Kompleksowa obsługa

doradztwo

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.


Pełna obsługa inwestycji —

Kompleksowo dopilnujemy wszystkiego za Ciebie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

instalacje c.o.

Uczciwość, jakość i zaangażowanie —

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji grzewczych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży grzewczej. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Skontaktuj się z nami!